Apps4e to przedsięwzięcie w ramach którego tworzymy zaawansowane rozwiązania oparte na www.

Od 2002 roku jesteśmy obecni na rynku realizując projekty, dla różnych sektorów. Od początku działalności APPS4E jesteśmy skoncentrowani na PHP oraz technologiach pokrewnych - dzięki temu dysponujemy obecnie zespołem posiadającym bardzo wysokie kompetencje i doświadczenie w tej dziedzinie.

Systemy informatyczne budujemy w oparciu o standardy wypracowane przy realizowanych projektach oraz zgodnie z najlepszymi wzorcami projektowymi. Stosujemy iteracyjny model budowania systemów z wykorzystaniem metodyki ciągłej integracji.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY

Oferujemy usługi doradcze w zakresie od definiowania strategii firmy w obszarze szeroko pojętego IT (model biznesowy, funkcjonalny, techniczny, implementacyjny), poprzez analizy, doradztwo w obszarze architektury rozwiązań informatycznych dopasowanych do wymagań i oczekiwań Klienta.

Posiadamy wysokie kwalifikacje w zakresie audytu i kontroli realizowanych projektów informatycznych oraz badania jakości produktów dostarczanych podczas wdrożenia. Doświadczenie to zdobyliśmy na ponad 300 projektach informatycznych na terenie Europy.

To co nas wyróżnia to umiejętność łączenia nowoczesnych technologii i rozwiązań informatycznych z doświadczeniem biznesowym.

W ramach oferty realizujemy

Dedykowane rozwiązania IT

Migracje danych

Testy i audyt

Zarządzanie projektami

Kosztorys realizacji projektów IT

APPS4E Sp. z o.o.
ul. Prosta 51,
00-838 Warszawa
NIP: 527-277-48-82

Kontakt: biuro@apps4e.pl
Aplikuj: php@apps4e.pl